top of page
Search
  • Writer's pictureZehra Köse

KADERİNİZİ DEĞİŞTİRECEK 7 ŞEY NEDİR?...

1- Düşüncelerinizin Sistematiğini Değiştirin. Düşüncelerimiz benzer şekilde devam eder. Fakat düşüncelerimizi olumlu olarak etkileyebilir isek kaderimizin akışını değiştirebiliriz. Biz buna olumlu düşüncenin etkisi diyoruz. Düşüncelerinizi değiştirmenin en kolay yolu olumlama yapmaktır.

2- Titreşiminizi Değiştirin. Evet tüm evren bir ahenk ile frekans yayar. Bu frekans bir titreşimdir. İnsanlarda belli bir frekans yayarlar. Bu frekans ile kaderimizi yaşarız. Eğer frekansımızı yükseltirsek her şey değişecektir. Ruhsal enerjimize odaklanırsak titreşimimiz değiştirecektir.

3- Dinlediğiniz Müziği Değiştirin. Dinlediğiniz müzik bir titreşim yayar ve bu beyninizi etkiler. Beyniniz ise tüm kaderinizi etkiler. Pozitif müzikler dinlemek size huzur verir. Huzuru sağlamak sağlıklı düşünmenizi ve iyi hissetmenizi sağlar. Pozitif düşünceler hayatınızı değiştirir.

4- Rutinlerinizi Değiştirin. Aynı şeyleri yaparak farklı sonuçlar beklemeyin. Çünkü bu bilimsel olarak mümkün değil. Yapmanız gereken en önemli şey ezberleri bozmak. Size aynı şeyleri yapmak kolay gelir. Ama yeni şeyler yapmak kaderinizde olumlu değişime neden olacaktır.

5- Özgür İradenin Gücü. Eğer sadece bu kaderim deyip boyun büker isek bu cahilliktir. Kader sizin yol haritanız dır. Nereye gideceğiniz ise tamamen size bağlıdır. Kaderinize güvenin ama özgür iradenin gücünün farkına varın. Siz kararlarınızın gücü ile insansınız. Siz seçim yapabilen bir canlısınız.

6- Kelimelerin Gücü. Negatif düşünmek size negatif şeyleri çeker. Aynı şey pozitif düşünceler içinde geçerlidir. Pozitif düşünceler size iyi şeyleri çekecektir. Kelimelerin gücünü anladığınızda onları doğru kullanmanız gerektiğini anlayacaksınız. Kelimelerinizi dua ederken, konuşurken ve kendi kendinize düşünürken doğru seçmelisiniz. Olumlu ve iyi şeyler söylemelisiniz.

7- Bilinçaltının Gücü. Bilinçaltınızı doğru programlamak ve onu iyi yönlendirmek çok önemlidir. Pek çok insan bunun bir peri masalı olduğunu düşünebilir. Ama gerçek öyle değildir. Bilinçaltı (Bilinçdışı) bir bilim terimidir. Bu yönde araştırmalar devam etmektedir. Bilinçaltına ne kadar olumlu terim yüklersek hayatımızı ve kaderimizi o kadar değiştirebiliriz. bilgierdemdir.com


13 views0 comments

コメント


bottom of page