top of page
Search
  • Writer's pictureZehra Köse

SIKÇA SORULAN SORULAR...

Rumuz: Suskun

Merhabalar Hocam, öncelikle köşeniz hayırlı olsun. Benim size sorum şu: Şimdiye kadar yaşadığım ilişkilerde kendimi hep ikinci planda tuttum ve karşımdaki insan ne istiyorsa ona uyum sağladım, kendi istediklerimi söyleyemedim. Bir türlü “Hayır” demeyi beceremiyorum. Bunun sebebi nedir acaba?

Cevap: Merhaba sevgili arkadaşım, öncelikle, ilişkilerde yaşadığın bu durum senin bilinçaltı kayıtlarından kaynaklanıyor. Küçükken evin içinde annenle babanın ilişkisi de büyük ihtimalle böyleydi. Hep babanın istediği şeyler oluyordu ve annen sessiz kalan taraftı. Bilinçaltımız olumlu ya da olumsuz diye hiçbir şeyi ayırmaz. Bir mıknatıs gibi her şeyi kayıt eder ve sonrasında gerçekliğin olarak sana yansıtır. Sana güzel bir haberim var, bu durumdan hızlıca kurtulman mümkün. Kendi hayatının kontrolünü eline alabilirsin. Bilinçaltındaki negatif kayıtların değiştirilip dönüştürülmesi de mümkün. Bunun için güvenilir ve konusunda uzman bir enerji terapistine başvurabilir, destek alabilirsin. Unutma sen bir mucizesin, bunun farkına var ve harekete geç. Çünkü bu değişim senin tüm hayatına olumlu bir şekilde yansıyacaktır.

Rumuz: İzmirli

Hocam ben uyku problemi çekiyorum ve özellikle yatmak için uzandığımda göğüs kafesimin üzerinde bir baskı hissi oluyor. Bende öksürük ve nefes darlığı yaratıyor. Bunun sebebi nedir?

Cevap: Merhaba sevgili arkadaşım, söylediğin belirtiler bedenindeki enerji akışında bir düzensizlik olduğu hissiyatını uyandırdı bende. Öncelikle bir sağlık kuruluşunda tüm tetkiklerini yaptırmanı tavsiye ederim. Eğer biyolojik olarak bir teşhis konulmazsa, psikolojik ve enerjisel bir durum söz konusu olabilir. Bilinçaltında bu duygu durumları ile ilgili negatif kayıtlar vardır onları değiştirip dönüştürdüğünde, çok hızlı bir iyileşme gerçekleşir. Bu dönem nefes meditasyonları yap ve vakit buldukça doğaya çık, stresli durumlardan uzak durmaya çalış. Unutma her şey yoluna girer. Hayatta her şeyin çözümü vardır, sen yeter ki iste ve kalpten iyileşeceğine inan…

Rumuz: Birsoru

Hangi rahatsızlıklar için Bioenerji Terapisi yapılıyor?

Bioenerji rahatsızlıkların iyileştirilmesinde binlerce yıldır kullanılıyor. Bioenerji Terapisi evrensel yaşam enerjimizin yükselmesini ve dengelenmesini sağlar. Terapistler enerji blokajlarını temizlemek ve vücudun kendini iyileştirmeye çalışmasının yolunu açarak bağışıklık sistemini fiziksel ve psikolojik rahatsızlıklarla baş edecek şekilde düzenlemeye çalışır. Rahatsızlığın altında yatan nedenin fiziksel, duygusal ya da ruhsal olup olmadığı önemli değildir. Rahatsızlık ve hastalığı yaratan kök inanç, düşünce ve duygu bilinçaltında bulunup dönüştürüldüğünde, iyileşmeye olan inanç oranında şifa gerçekleşir.

Rumuz: Yorgun Savaşçı

Son günlerde kendimi çok mutsuz, yorgun ve isteksiz hissediyorum. Canım hiçbir şey yapmak istemiyor. Hiç böyle biri değildim. Bu durum benim tüm yaşantımı olumsuz yönde etkiliyor. Bunun için neler önerirsiniz?

Anlattığın belirtiler enerji seviyenin düştüğünü ve depresif bir hale doğru gittiğini gösteriyor. Fiziksel olarak bir rahatsızlığın, soğuk algınlığı, uykusuzluk gibi durumlar yoksa eğer enerjini yükseltmen için bireysel olarak birtakım çalışmalar yapabilirsin. Kendini mutlu edecek hobi vb. faaliyetler, açık havada yürüyüş, meditasyon ve nefes egzersizleri yapmanı tavsiye ederim. Enerjini aşağıya çeken duygu durumları ya da kişilerin farkına vararak, bunlardan mümkün olduğu kadar uzak durman çok önemli. Enerji alanın yani aura alanında birtakım hasarlar da olabilir, dolayısı ile mevcut enerjinde kaçaklar meydana gelir. Çakra ve aura seansı yaptırarak bu enerji kaçaklarını tamir ettirebilir ve günlük olarak tavsiye edilen enerji yükseltme uygulamaları ile de kendi enerjini kendin yükseltmeye başlayabilirsin.
346 views0 comments

Comments


bottom of page